Komunikat

Szanowni Państwo,
informacje, które padły podczas dzisiejszej konferencji premiera zaskoczyły nas bardzo. Jak i zapewne Was. Wprowadzone obostrzenia wymusiły na nas podjęcie trudnych decyzji, choć wiemy, że żadne rozwiązanie nie jest idealne. 

A więc sytuacja wygląda następująco:
❗️ Piątkowe wydarzenia pozostają bez zmian. I serdecznie Was na nie zapraszamy!!! (Pamiętacie o premierze Przebój-Zdrój Polanicy z Arturem Andrusem?)
❗️ Imprezy zaplanowane na sobotę i niedzielę musimy przenieść na inny, bezpieczniejszy czas. Nie jesteśmy w stanie dziś podać konkretnej daty, ale obiecujemy, że „Cały Kazio” wróci, jak tylko pozwolą mu na to obowiązujące przepisy.
❗️ Zakupione bilety zachowują ważność. Można je oczywiście również zwrócić, ale liczymy na to, że wszyscy spotkamy się w nowym terminie.

Uwierzcie, że wszystkim nam, zaangażowanym w organizację tego festiwalu, jest niezmiernie przykro z powodu takiego obrotu spraw, ale nie na wszystko mamy wpływ.

Na osłodę dla Was – słowa Marysi Czubaszek: „Nie lubię mówić o swoich problemach. Zazwyczaj i tak nikt ich za mnie nie załatwi. To po co? Żeby usłyszeć: ‘Nie martw się, jakoś to będzie’?”.

Hirek Wrona
Villa Polanica
Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju